Nasza Flota – zobacz czym dysponujemy!

Współpracujemy z producentem przyczep marki Cheval Liberte, dzięki czemu dysponujemy najnowszymi modelami przyczep, które regularnie poddawane są kompleksowym przeglądom technicznym w fabryce producenta. Każda przyczepa po około roku użytkowania wymieniana jest na nowy model.

Najwyższa jakość transportu koni

Każda nasza przyczepa wyposażona jest w niezależne zawieszenie Pulman2 gwarantujące świetną amortyzację nierówności oraz obniżenie środka ciężkości dzięki niestandardowo niskiej podłodze, co zapewnia koniom wysoki komfort podróży. Za dobrą wentylację przyczepy odpowiadają cztery uchylne okna. W każdej przyczepie znajduje się kamera, która na bieżąco przesyła obraz do kabiny kierowcy umożliwiając stały podgląd koni podczas jazdy.

Przegroda i zabezpieczenia w przestrzeni ładunkowej umożliwiają całkowitą separację podróżujących koni, co ma szczególne znaczenie w przypadku transportu klaczy i ogiera lub dwóch ogierów. Istnieje również możliwość standardowej separacji koni, tak by pozostawać mogły we wzajemnym kontakcie, co z kolei znajduje zastosowanie głównie w przypadku przewozu koni młodych, podróżujących po raz pierwszy oraz klaczy ze źrebakami.

Stosowne uprawnienia, pełen profesjonalizm

Nasze przyczepy są zatwierdzane jako środek transportu do przewozu zwierząt przez Powiatowego Lekarza Weterynarii. Obecnie firma dysponuje dwoma samochodami typu pickup, w postaci Dodge Ram 1500 oraz Nissan Frontier. Oba samochody cechuje bezawaryjność, mocny benzynowy silnik, duża pakowność, oraz wysoki komfort podróżowania. Pojazdy te posiadają napęd na cztery koła, co umożliwia bezpieczne podróżowanie w każdych – nawet bardzo trudnych – warunkach.

Kontakt Dawid Foremniak