Zakres Usług – dowiedz się co oferujemy

Oferujemy profesjonalny transport koni na terenie całego kraju i Europy. Mamy możliwość przewiezienia do czterech koni jednocześnie.

Transport koni – Polska / Europa

Regularnie świadczymy usługi w zakresie transportu koni do Skandynawii, Hiszpanii, Holandii, Portugalii i Włoch. Mamy również doświadczenie w podróżach do innych krajów Europy w tym Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Nasze podróże często połączone są z przeprawami promowymi, w tym w szczególności transportujemy konie do Anglii, Irlandii i na Ibizę.

Współpraca z innymi przewoźnikami umożliwia nam zorganizowanie transportu dla Waszych koni, nawet wówczas gdy sami nie mamy wolnych terminów.

Kompleksowa usługa

Świadczymy kompleksową pomoc w przygotowaniu koni do transportu, w tym udzielamy informacji w przedmiocie wszelkich niezbędnych dokumentów jak również pomagamy w ich uzyskaniu. Współpracujemy z weterynarzami, którzy w razie potrzeby badają konie przed załadunkiem.

Wykwalifikowana kadra pracowników

Ponadto nasi kierowcy gwarantują pomoc w załadunku i rozładunku koni, jak również użyczają zestawów ochraniaczy transportowych i derek. Dzięki kamerze umieszczonej w przestrzeni ładunkowej, która przesyła obraz bezpośrednio do kabiny kierowców, w trakcie podróży na bieżąco monitorowana jest kondycja koni oraz warunki panujące w przyczepie. Nasi kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia w postaci licencji na transport żywych zwierząt.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

Kontakt Dawid Foremniak